suaugusiuju_ADHD_ikona

Suaugusiųjų ADHD (Aktyvumo ir dėmesio sutrikimo) centras

Tai pirmas specializuotas centras Lietuvoje, siūlantis diagnostiką ir visapusišką gydymą, paremtą Vakarų Europos praktika.

eeg

Neurofeedback
Biofeedback

Tai nemedikamentinis, neinvazinis, nesukeliantis skausmo terapijos būdas. Tikslas yra pagerinti savo fizinę bei optimizuoti psichinę būseną, stebint savo kūno signalus.

demensijos_gydymas

Demencijos gydymas

Tai medikamentinis gydymas ir psichosocialinė pagalba žmogui ir jo artimiesiems kenčiantiems nuo demencijos.

psichoterapija_new

Psichoterapija

Tai yra gydymo pokalbiais procesas. Naudojami terapiniai metodai ugdo kertinius įgūdžius reikalingus savistabai, savireguliacijai ir bendravimui. Tokiu būdu žmogus gali įveikti emocinius sunkumus, praplėsti savo sąmoningąją dalį ir pagerinti santykį su jį supančia aplinka.

psichosomatine

Psichosomatinė medicina: apjungiame fizinę ir emocinę sveikatą

Letinis nuovargio sindromas, fibromialgija, dirgliosios žarnos sindromas, nepaaiškinami galvos svaigimai, galvos skausmai. Kad išsiaiškinti Jus kamuojančius neaiškius simptomus, mes vertiname ne tik Jūsų emocinę ir neurologinę būsenas, bet ir endokrininės, imuninės, virškinimo ir kt. organų sistemų veiklas. Tik taip pasiūlome visapusišką gydymą ar simptomų kontrolę.

bendroji_psichiatrija

Suaugusiųjų bendroji psichiatrija

Diagnostika ir gydymas nuo lengvos depresijos, nemigos, panikos sutrikimo iki psichozinių būsenų. Jums siūlome skirtingas gydymo galimybes: tiek nemedikamentinį gydymą, tiek gydymą vaistais, atsargiai parenkant optimaliausią variantą.

vaiku_psichiatrija

Vaikų ir paauglių psichiatrija

Pakitusi vaiko nuotaika, vengimas lankyti mokyklą, suprastėję mokymosi rezultatai, dėmesio koncentracijos sunkumai, ryškėjantys probleminis elgesys, įkyrumai, pakitęs bendravimas  su bendraamžiais, noras atsiriboti, pakitęs vaiko socialinis gyvenimas ir interesai, atsiradęs savęs žalojimas, sutrikęs miegas, pakitęs apetitas arba mitybos įpročiai – visą tai gali būti pirmieji psichikos sutrikimo ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

dietologija

Maistas ir psichikos sveikata

Mitybos ir geros psichikos sveikatos ryšys yra neabejotinas ir plačiai tyrinėjimas. Dabartinėje medicinoje mitybos terapija yra  būtina sudėtinė psichikos ir proto ligų gydymo dalis. Tai rodo ir naujos psichiatrijos srities – mitybos psichiatrijos(angl. Nutritional Psychiatry) atsiradimas ir spartus vystymasis.

imonems

Paslaugos įmonėms

Įmonėms siūlome Darbuotojų Pagalbos Programą (DPP). Tai yra ekspertų teikiamos konsultacijos ir pagalba įmonės darbuotojams dėl įvairiausių jiems iškylančių problemų, kurios gali neigiamai įtakoti darbuotojų gerą savijautą.

Šios konfidencialios paslaugos gali būti teikiamos įmonės darbuotojams (arba darbuotojams ir jų šeimos nariams) mūsų klinikos darbo metu arba visą parą kiekvieną dieną ištisus metus.