imonems

Įmonėms siūlome Darbuotojų Pagalbos Programą (DPP). Tai yra ekspertų teikiamos konsultacijos ir pagalba įmonės darbuotojams dėl įvairiausių jiems iškylančių problemų, kurios gali neigiamai įtakoti darbuotojų gerą savijautą.

Šios konfidencialios paslaugos gali būti teikiamos įmonės darbuotojams (arba darbuotojams ir jų šeimos nariams) mūsų klinikos darbo metu arba visą parą kiekvieną dieną ištisus metus.

DP programą sukūrė mūsų kvalifikuoti ekspertai, remdamiesi geraisiais vakarų valstybių pavyzdžiais. Toliau pateikiame keletą pavyzdžių, kai mūsų siūloma DPP būtų pagrindinis įrankis įmonei sprendžiant galinčias pasitaikyti situacijas:

 • Sunkių situacijų sprendimai (traumuojantys įvykiai, netektys, savižudybės ir kita)
 • Perdegimas (identifikavimas, atsistatymas, prevencija)
 • Perdėtas perfekcionizmas, pasitikėjimo savimi, savigarbos problemos, sugebėjimas greitai atgauti dvasines jėgas
 • Pykčio valdymas
 • Nerimas ir panikos atakos
 • Depresija
 • Sezoniniai nuotaikos svyravimo sutrikimai
 • Valgymo sutrikimai ir patarimai dėl mitybos (mes specializuojamės mitybos psichiatrijos srityje)
 • Streso valdymo strategijos ir technikos
 • Pokyčiai organizacijoje, atleidimas, pensija
 • Atsipalaidavimo (relaksacijos) technikos
 • Miego sutrikimai
 • Psichiatrinių ligų diagnostika ir gydymas

 

Mūsų komandą sudaro psichiatrai, psichologai, psichoterapeutai, dietologas ir socialinis darbuotojas (priežiūros koordinatorius). Pagrindiniai komandos nariai ženklią darbinę patirtį yra įgiję Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Italijoje.

 

Savo taikomus metodus atrinkome pagal du principus: renkamės daugkartiniais moksliniais tyrimais patikrintus ir pagrįstus metodus. Iš jų atrenkame tuos metodus, kurie leidžia pasiekti apčiuopiamus rezultatus per apibrėžtą ir saikingą laikotarpį. Kognityvinė elgesio terapija, dialektinė elgesio terapija, dėmesingumu grįstas streso valdymas bei kognityvinė terapija, elgesio aktyvinimo terapija, potrauminio streso sutrikimo gydymas vaizdinių perrašymo ir perdirbimo terapija, Neurofeedback/Biofeedback, psichoedukacija – tai mūsų taikomų intervencijų pavyzdžiai.

 

Kritinio incidento atveju mūsų komanda telefonines konsultacijas ir pagalbą suteikia nedelsiant. Įvertinus situaciją ir esant poreikiui, mūsų ekspertai atvyksta į vietą, sudaromas veiksmų ir pagalbos planas. Pagalba ir konsultacijos teikiamos tol, kol incidentas yra išsprendžiamas. Esant identifikuotam poreikiui pagalbą teikti vietoje, mūsų komandos narys į vietą atvyksta per 24 val. nuo pirminio pranešimo. Mes teikiame paslaugas tiesiogiai paveiktiems darbuotojams, taip pat konsultuojame ir darbuotojų vadovus, taip užtikrindami, jog vadovai galėtų tinkamai spręsti iškilusias problemas.

Mūsų siūlomos DPP naudos įmonėms:

–          Geresnis produktyvumas ir gebėjimas atgauti dvasines jėgas sukrėtimų atvejais

–          Geresnis organizacijos pasirengimas susitvarkyti sudėtingose situacijose, pasiremiant aukštos kvalifikacijos specializuota išorine pagalba

–          Pasitikėjimo kultūros diegimas organizacijoje, siunčiant žinią darbuotojams, jog įmonė rūpinasi jų bei jų šeimos narių gerove

–          Konfidencialumas

 

Mūsų siūloma DPP teikiama tik Lietuvoje.

Dėl detalių DPP sąlygų ir kainų prašome kreiptis tamara.kuntelija.plieske@ipsklinika.lt

Registruotis konsultacijai

Siųsdami šią žinutę jūs sutinkate, kad šis puslapis naudotų ir tvarkytų formoje įvestus jūsų asmeninius duomenis.